Nechte si poradit

Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky si můžete vyřídit sami. Je ale třeba počítat s tím, že porovnání nabídek od všech bank Vás bude stát hodně času. Následné vyjednávání s bankami pak bude zase testem Vaší trpělivosti. Určitě neuděláte chybu, když se na své refinancování hypotéky zeptáte nezávislého odborníka.

Kdo by jím měl být? Ideálně hypoteční makléř sdružený v Asociaci hypotečních makléřů.


Co pro Vás takový makléř při refinancování hypotéky udělá?

Záleží, v jaké fázi refinancování hypotéky makléře oslovíte. Můžete se s ním spojit ještě před tím, než získáte novou nabídku své banky. S makléřem totiž můžete svou banku „popohnat“, abyste byli o nově nabízené sazbě informováni s dostatečným předstihem a případně si refinancování hypotéky stihli vyřídit. Makléř Vám představí nejvhodnější možnosti řešení Vašeho refinancování a poskytne Vám seznam potřebných dokumentů. Některé z nich Vám dokonce zajistí sám. Až budou všechny dokumenty pohromadě, předá je makléř bance a dohlédne na to, aby bylo refinancování hypotéky provedeno včas a bez chyb. Je v neustálém spojení s bankou i s Vámi, Vy se nemusíte starat prakticky o nic.

Proč je nezávislý makléř výhodný?

  •  Zná celý hypoteční trh, nezapomene na žádné z výhodných řešení.
  •  Umí jednat rychle. Nezapomeňte, že refinancování hypotéky je závod s časem!
  •  Oprostí Vás od zbytečného papírování.
  •  Může Vám nabídnout výhodnější (velkoobchodní) podmínky než nabízí banka na přepážce.
  •  
  •  A navíc pro Vás pracuje bezplatně (je placen příslušnou bankou).

Jak si s makléřem zajistíte konzultaci?
Konzultaci s makléřem sdruženým v Asociaci hypotečních makléřů si můžete objednat použitím našeho kontaktního formuláře. Obratem se s Vámi makléř spojí a domluvíte se na dalším postupu. Schůzku si můžete sjednat i telefonicky.

PWeb AJAX Popup Contact Form

Refinancování hypotéky snadno!

Potřebujete rychle refinancovat? Kontaktujte nás! Refinancování hypotéky nemusí znamenat stres a nekonečné nervy. Naše služby jsou zcela bezplatné.

Refinancování hypotéky bezplatně

Všichni naši spolupracovníci jsou členy Asociace hypotečních makléřů. Jejich služby včetně refinancování hypotéky jsou zcela bezplatné.
Najdete nás po celé České republice!

FÉR hypotéka

FÉR hypotéka je značka kvality členů Asociace hypotečních makléřů.

 

Jste zde: Domovská stránka Nechte si poradit