Vaše ohlasy

"Děkuji moc týmu portálu refinancováníhypotéky.eu za příkladnou pomoc při refinancování hypotéky na náš dům. Vše proběhlo v pořádku, a to jsme měli z refinancování velký strach. Přeci jen se v pracovním životě zabýváme jinými obory :-)
Vaše služby jsem doporučil kolegovi, kterého refinancování hypotéky teprve čeká."
K.Č., Kladno

.....................................................................................................................................................................

"Se službami makléřů stránek refinancovanihypoteky.eu jsme byli moc spokojeni. Získali jsme o 0,35% lepší úrokovou sazbu a nemuseli jsme se o nic starat. Po skončení fixace naší nové hypotéky se určitě zase obrátíme na vás."
T.N., Praha

.....................................................................................................................................................................

"Vaše služby na refinancování hypotéky jsem využil na doporučení kamaráda a rozhodně nelituji. Je ale pravda, že původně jsem plánoval si vše vyřídit sám. Ale banka mi poslala nové úrokové sazby tak pozdě, že jsem se raději obrátil na specialisty. Děkuji a hodně štěstí."

H.H., České Budějovice

 

 

 

Refinancování hypotéky snadno!

Potřebujete rychle refinancovat? Kontaktujte nás! Refinancování hypotéky nemusí znamenat stres a nekonečné nervy. Naše služby jsou zcela bezplatné.

Refinancování hypotéky bezplatně

Všichni naši spolupracovníci jsou členy Asociace hypotečních makléřů. Jejich služby včetně refinancování hypotéky jsou zcela bezplatné.
Najdete nás po celé České republice!

FÉR hypotéka

FÉR hypotéka je značka kvality členů Asociace hypotečních makléřů.

 

Jste zde: Domovská stránka Vaše ohlasy