Refinancování hypotéky ano, či ne?

Refinancování hypotéky Na refinancování hypotéky existují zpravidla dva rozdílné názory. Jedna skupina lidí říká, že refinancování hypotéky je správné. Druzí říkají, že naopak refinancování hypotéky roztáčí spirálu tlaku na náklady a může způsobit hypoteční krizi. Jako to tedy je?

Více...

Refinancování hypotéky v praxi

refinancování hypotéky v praxiMožná je to zrovna váš případ: fixační období končí a vy se ptáte – co teď? Mám zůstat u staré banky, nebo se mám porozhlédnout jinde? Radíme vám: srovnávejte, počítejte! Hlavně nezapomeňte včas kontaktovat banku sami a ptát se na nové podmínky, neboť banka to udělá na poslední chvíli a vy už nebudete mít čas s bankou o lepších podmínkách vyjednávat. Nehledě na to, že už bude pozdě vyjednávat i s bankami konkurenčními o refinancování hypotéky.

Více...

Refinancování hypotéky snadno!

Potřebujete rychle refinancovat? Kontaktujte nás! Refinancování hypotéky nemusí znamenat stres a nekonečné nervy. Naše služby jsou zcela bezplatné.

Refinancování hypotéky bezplatně

Všichni naši spolupracovníci jsou členy Asociace hypotečních makléřů. Jejich služby včetně refinancování hypotéky jsou zcela bezplatné.
Najdete nás po celé České republice!

FÉR hypotéka

FÉR hypotéka je značka kvality členů Asociace hypotečních makléřů.

 

Jste zde: Domovská stránka Refinancování hypotéky - články